ارسال پاسخ 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیست اسکی گودائوری گرجستان
06-20-2016, 12:09 PM
ارسال: #1
پیست اسکی گودائوری گرجستان
پیست اسکی گودائوری گرجستان

از تفریحات گرجستان ، پیست اسکی آن است . پیست اسکی گودائوری تفلیس مکان بسیار مناسبی برای علاقه مندان به اسکی است . اگر تور تفلیس گرجستان را انتخاب می کنید این پیست را به هیچ وجه از دست ندهید.پیست اسکی گودائوری (Gudauri Ski Resort) پیست با کیفیتی است در دامنه جنوبی کوههای بلند قفقاز، در شمال شرقی گرجستان و در نزدیکی شهر ییلاقی کازبگی یا ستپانتسمیندا قرار دارد که یکی از بهترین تفریحات تفلیس گرجستان میباشد.

در گودائوری سه مسیراسکی رانی وجود دارد بطوریکه اسکی بازهای مبتدی تا اسکی بازهای حرفه ای میتوانند در این منطقه اسکی بازی کنند. اقامتگاهها و بهترین هتل های گرجستان در این منطقه بنا شده اند. با دو ساعت رانندگی میتوانید مسافت 120 کیلومتری تفلیس به گودئوری را طی کنید.گودائوری که در ارتفاع 2196 متری سطح دریا قرار گرفته است، تابستانها هم تفریحگاه ییلاقی جالبی است و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری گرجستان به شمار میرود.

پیست اسکی گودائوری 2196 متر از سطح دریا ارتفاع داشته و امکانات بسیارمناسبی برای اسکی از ماه دسامبر تا اوریل دارد .این پیست امکاناتی برای هلیکوپتراسکی نیز دارد.هلیکوپتر اسکی بازها را به ارتفاعات بلندی که برف پودر شده درآنجا وجود دارد برده ودر آنجا اسکی می کنند.این پیست مجهز به تله کابین و تله سی برای مشتاقان این ورزش است.این پیست دارای شیبهای مختلف برای اسکی بازها در شرایط و سنین مختلف است و دارای هتل و امکانات آمورشی برای علاقمندان تور گرجستان می باشد.

تور گرجستان http://xn--mgbfftl0jz6a.com/
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش در انجمن: